Centrum Ortodoncji
i Stomatologii

Procedura Przyjęcia w Gabinecie w okolicznościach COVID-19

Drogi Pacjencie! W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną wprowadziliśmy wiele zmian mających na celu umożliwienie bezpiecznych wizyt w naszej klinice.

Zmiany te uwzględniają wszystkie restrykcyjne zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i w największym stopniu minimalizują zagrożenie zakażenia koronawirusem w gabinecie. Prosimy przyjść w pojedynkę, lecz w przypadku pacjentów niepełnoletnich dopuszcza się obecność jednego opiekuna. Zamieszczamy kilka istotnych informacji, które nakreślą przebieg wizyty w gabinecie i pozwolą Ci lepiej się do niej przygotować. Prosimy przyjdź 10 minut przed planowaną godziną wizyty, zabierz minimalną ilość rzeczy osobistych.

Samochód pozostaw na parkingu otwartym pod Sferą 1.

Wejdź do klatki schodowej „D” na parterze.

Prosimy o przybycie na umówioną godzinę. (zapas 10 minut na dokumentację).

Po przybyciu pod drzwi kliniki zadzwoń. Po chwili personel w stroju ochronnym otworzy drzwi wejściowe.

Po wejściu do poczekalni zostaniesz poproszony o ściągnięcie zbędnego okrycia wierzchniego, następnie poprosimy o dezynfekcję rąk. Personel zmierzy Ci temperaturę i przeprowadzi wstępny instruktaż. Prosimy zastosuj się do poleceń.

W następnej kolejności zostaniesz poproszony o wypełnienie specjalnej ankiety epidemiologicznej. Ostateczna decyzja o wizycie zostanie podjęta na miejscu przez personel kliniki. Pamiętaj, że przypadku wykrycia objawów zakażenia SARS-Cov-2 wizyta będzie odroczona.

Ze względów bezpieczeństwa poruszanie się po klinice dozwolone jest jedynie w asyście personelu, a możliwość korzystania z toalet mocno ograniczona.

Przez cały czas przebywaj w maseczce ochronnej. Maseczka zostanie zdjęta jedynie na czas zabiegu.

Po zakończonych formalnościach nasz personel odprowadzi Cię do wyjścia.

Zadzwoń już teraz

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, umówimy dogodny termin.

+48 33 307 00 00