Wakacyjna promocja
Centrum Ortodoncji
i Stomatologii

Poznaj nas bliżej

Zaufanie

Dental City to tradycja, która ma swoje korzenie sięgające ubiegłego wieku. Jesteśmy na rynku stomatologicznym wiele lat i przez ten czas zaufało nam już kilkadziesiąt tysięcy pacjentów. Taka liczba udowadnia jakość, jaką reprezentujemy naszą wiedzą i profesjonalizmem. Pomimo wieloletniego doświadczenia oraz niezmiennych tradycji, idziemy z duchem czasu i ciągle inwestujemy w nowoczesne technologie i metody leczenia.

Rozwój

Zatem nasze centrum to połączenie renomy, którą szlifowaliśmy przez lata oraz postępu techniki. Takie połączenie to sprawdzony sposób na zadowolenie naszych Pacjentów. Ich opinię możesz przeczytać na końcu naszej strony internetowej. Więc zaufaj i Ty! Jedyny taki dentysta w Bielssku – Białej.

Historia naszego gabinetu

Dr Dera
Dr Katarzyna Dera Właściciel
18 lat

Na rynku

Dental City istnieje na rynku już ponad 18 lat

40 tys.

Uśmiechniętych Pacjentów

W czasie trwania naszej działalności zadbaliśmy o zdrowy uśmiech już ponad 40 tys. Pacjentów

2 tys

Terapii ortodontycznych

W ciągu ostatnich 3 lat rozpoczęliśmy ponad 2 tys. terapii ortodontycznych

13 lekarzy

Specjalistów różnych dziedzin

Wykwalifikowana i doświadczona kadra medyczna ze wspaniałym podejściem do Pacjentów

Ikona empatii

Nieskończone pokłady empatii

Poświęcamy Pacjentom cały nasz czas, uwagę i empatię, aby opuszczali naszą klinikę z uśmiechem na twarzy

Co nas wyróżnia?

Kompleksowy zakres usług stomatologicznych

Nasza Klinika oferuje kompleksowy zakres usług stomatologicznych. Specjalizujemy się w każdej dziedzinie nowoczesnej stomatologii, począwszy od ortodoncji oraz implantologii przez leczenie kanałowe, protetykę
i stomatologie dzieci, a na stomatologii zachowawczej kończąc. Ponadto dostęp do nowoczesnego sprzętu,
łącznie z tomografią komputerową i skanerami 3D pozwala przeprowadzić na miejscu pełną diagnostykę
i zaplanować optymalne leczenie.

Zapoznaj się z usługami w DentalCity.

Profesjonalny sprzęt i nowoczesne technologie

W Dental City pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, stosując ultranowoczesne metody leczenia stomatologicznego, diagnostyki i znieczulenia. Wszystko to dla komfortu i bezpieczeństwa naszych Pacjentów. Inwestujemy w nowe technologie, aby świadczyć unikalne na rynku usługi stomatologiczne.

Miejsce inne niż wszystkie

W Dental City dbamy o to, by każdy pacjent czuł się wyjątkowo. Oryginalny wystrój naszych gabinetów działa na pacjentów kojąco, minimalizując stres przed zabiegiem. Nasz personel gwarantuje rodzinną atmosferę, pełne zaangażowanie zrozumienie i dyskrecję. Bez wątpienia Dental City to wyjątkowe miejsce, gdzie poczujesz się
jak w domu.

Dążenie do perfekcji

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz troska o ciągłe podnoszenie kwalifikacji jest gwarancją najwyższych standardów stomatologicznych. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach stomatologicznych w Polsce i za granicą.

Dogodna lokalizacja

Nasze centrum ortodoncji i stomatologii znajduje się w najmodniejszej części Bielska-Białej – w samym sercu miasta, w Galerii SFERA. Nasi dentyści przyjmują codziennie w godzinach od 8.00 do 20.00.

Poznaj opinie naszych Pacjentów:

Najlepsza obsługa klienta z jaką dotychczas się spotkałam. Pani Wiktoria z rejestracji to złoto!

Angelika Juroszek

Bardzo sympatyczna obsługa, wyjątkowo delikatne dbanie o pacjenta. Pani Asia zawsze uśmiechnięta 😉

Małgorzata Hatala

Bardzo dziękuję za miłą obsługę rejestracji oraz profesjonalne podejście pani doktor Doroty,ktòra poświęciła mi czas,rozwiała moje wątpliwości i pokierowała na następny etap leczenia.

Krystyna R

Jestem zadowolona zarówno z obsługi jak i jakości leczenia. Serdecznie polecam szczególnie wszystkim tym którzy boją się leczenia w tym miejscu na pewno przezwycięża swoje lęki. Pozdrawiam 😊

Joanna

Świetna obsługa, kompleksowe podejście do leczenia, szczegółowe wyjaśnienie zasadności każdego etapu leczenia. Polecam z pełnym przekonaniem!

Maciej Ż.

Pani Kasia leczyła moją wadę zgryzu przez 2 lata, tym sposobem uzyskałam ładny uśmiech oraz proste zęby. Widać, że Pani Kasia wykonuje swój zawód z pasją i pełnym profesjonalizmem. Bardzo dziękuję za kawał dobrej roboty.

Kamila

Dokładne koszty znaliśmy od początku, Pani doktor była uprzejma, podobnie mogę powiedzieć również o Pani pracującej na recepcji. Każdy, komu poleciłam to miejsce, później mi za to dziękował.

Kamila, Bielsko-Biała

Robiłam aparat stały u Pani doktor Dery i pomimo moich nieregularnych wizyt, ściągnęłam aparat po niecałych dwóch latach! Mega zadowolenie, a uśmiech jest teraz moim powodem do dumy! Dziękuję

Marta, Bielsko-Biała

Zespół pracowników Kliniki to przesympatyczni ludzie, których cechuje profesjonalne podejście i miła obsługa, a przy tym są bardzo skuteczni w walce o zdrowy uśmiech.

Sylwia, Bielsko-Biała

Zadzwoń już teraz

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, umówimy dogodny termin.

+48 33 307 00 00