Centrum Ortodoncji
i Stomatologii

Implanty Bielsko

Implantologia i protetyka to niezwykle ważne dziedziny stomatologii, które pozwalają przywrócić dawny uśmiech i cieszyć się na nowo wyglądem oraz komfortem jaki daje pełne i zdrowe uzębienie. Specjalności te, są ze sobą bardzo powiązane i wspólnie dążą do tego, aby przywrócić poprawną funkcję narządu żucia oraz poprawić estetykę całej twarzy. Dzięki dzisiejszej technologii i wiedzy, nie musimy już borykać się z problemami, które niosą braki
w uzębieniu. To właśnie dzięki implantologii zapomnimy, że kiedykolwiek mieliśmy takie problemy. Zapraszamy na wizytę konsultacyjną, podczas której dowiedzą się Państwo, jak wspólnie możemy rozwiązać ten uciążliwy problem.

Zapraszamy Państwa na konsultację implantologiczną u naszego specjalisty implantologa, na której dowiedzą się Państwo wszystkich dodatkowych informacji oraz przedstawione zostanie najlepsze rozwiązanie spełniające Państwa oczekiwania.

Implanty Bielsko Biała – Bezpieczne rozwiązanie

W stomatologii, to właśnie implanty stanowią obecnie jedno z najbardziej powszechnych rozwiązań w przypadku uzupełniania utraconych zębów. Głównie za sprawą tego, iż są one nie tylko estetycznym rozwiązaniem, ale przede wszystkim bezpiecznym. Implant to niewielki tytanowy sztuczny korzeń zęba, który po umieszczeniu go w kości, staje się jej integralnym elementem. Zapewnia stabilną podstawę dla pojedynczych koron zębowych, a przy zastosowaniu kilku implantów – podstawę dla większych mostów czy protez zębowych. Najważniejsze zalety implantów to zapobieganie bezpowrotnemu zanikowi kości, które ma miejsce po usunięciu zębów oraz możliwość zachowania naturalnego procesu żucia, a także gwarancja zachowania dotychczasowej mimiki twarzy i jej wyglądu.

Sprawdzona metoda

W wielu przypadkach implant jest jedyną właściwą metodą uzupełnienia brakującego uzębienia. Jako jedyny potrafi wiernie zastąpić ząb i przenosić wszystkie siły na kość żuchwy lub szczęki, a komfort użytkowania oraz efekt estetyczny stosowanych przez nas implantów oraz odbudów protetycznych sprawi, że szybko Państwo o nich zapomną i w pełni będą mogli się cieszyć pięknym uśmiechem.

Zapraszamy na implanty zębów – Bielsko Biała, sfera Dental City.

Zadzwoń już teraz

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, umówimy dogodny termin.

+48 33 307 00 00