Centrum Ortodoncji
i Stomatologii

Wybielanie zębów Bielsko

Piękny, biały uśmiech to dzisiaj niezwykle ceniony atut. Dodaje nam uroku i pewności siebie co przekłada się na poprawę samopoczucia. Zapraszamy na zabiegi wybielania zębów w Bielsku-Białej.

W naszej klinice oferujemy dwa najnowocześniejsze
i najbardziej skuteczne metody wybielania zębów

Szukasz gabinetu, który skutecznie i bezpiecznie przeprowadzi zabieg wybielania zębów w Bielsku-Białej? Zapraszamy do Dental City.

Wybielanie nakładkowe

Pacjent przez około dwa tygodnie, przez kilka godzin w ciągu dnia lub nocy, nosi na zębach indywidualnie przygotowane nakładki, które samodzielnie napełnia płynem wybielającym. Dzięki spersonalizowaniu są one wygodne i nie wywołują podrażnień, a odpowiednie stężenie preparatu wybielającego zmniejsza ryzyko występowania nadwrażliwości zębów.

Wybielanie gabinetowe

Pacjent może cieszyć się pełnymi efektami wybielania już po jednej wizycie w gabinecie i to największa zaleta tej metody. W trakcie zabiegu lekarz pokrywa zęby pacjenta specjalnym preparatem wybielającym, a następnie aktywuje jego składniki lampą. Aby podtrzymać efekty wybielania, należy przestrzegać zasad poprawnej higieny jamy ustnej oraz, tak w przypadku metody nakładkowej, stosować białą dietę.

Zadzwoń już teraz

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, umówimy dogodny termin.

+48 33 307 00 00