Jak do nas trafić?

Stale się rozwijamy,

aby zapewnić w pełni komfortowe, kompleksowe i bezbolesne leczenie zębów. Stosowane przez nas techniki leczenia, rozszerzamy wciąż o nowe możliwości diagnostyczne.

Witamy w Dental City

Jesteśmy, aby Ci pomóc

Lubimy naszą pracę i znamy się na tym, co robimy. Tworzymy zespół doświadczonych ekspertów, stale podnoszących swoje kwalifikacje, których głównym zadaniem jest troska o dobro pacjentów. Pracujemy w sprawdzonych i zgranych zespołach lekarz – asystentka. W Dentali City nasi pacjenci mogą liczyć na kompleksowe leczenie i diagnostykę specjalistów wszystkich dziedzin współczesnej stomatologii.

Nasza Klinika oferuje kompleksowy zakres usług stomatologicznych. Specjalizujemy się w każdej dziedzinie nowoczesnej stomatologii, począwszy od ortodoncji oraz implantologii przez leczenie kanałowe, protetykę i stomatologie dzieci, a na stomatologii zachowawczej kończąc.

Nasze centrum ortodoncji i stomatologii znajduje się w najmodniejszej części Bielska-Białej – w samym sercu miasta, w Galerii SFERA. Nasi dentyści przyjmują codziennie w godzinach od 8.00 do 20.00.

Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt, który czyni naszą pracę szybką i precyzyjną. Nad fotelami zamontowano monitory, na których maluchy mogą oglądać bajki, a starsi pacjenci mają do wyboru filmy.

Nasza poczekalnia to miejsce pełne ciepła i przyjemnego zapachu kawy. Relaksacyjna muzyka lub ciekawy film, wygodne sofy, piękne obrazy zdobiące ściany, miejsce do zabawy dla dzieci – wszystko dla komfortu naszych pacjentów.

Nasze recepcjonistki pomagają pacjentom w szybkim załatwieniu wszystkich problemów. Jak każdy pracownik naszej kliniki, zdają sobie sprawę, że dla wielu ludzi taka wizyta może być bardzo stresująca, dlatego troska o komfort pacjentów to ich główne zadanie.

Nasz zespół

Personel naszej kliniki to kilkunastu lekarzy i asystentek oraz pracownicy recepcji i administracji. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz troska o ciągłe podnoszenie kwalifikacji jest gwarancją najwyższych standardów stomatologicznych. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach stomatologicznych w Polsce i za granicą.
Nasi lekarze to eksperci wielu dziedzin nowoczesnej stomatologii, których cechuje bardzo dobre podejście do pacjentów i ich zrozumienie. Zarówno tych dorosłych, jak i młodszych, dla których przeprowadzają wizyty adaptacyjne, pomagające przełamać strach przed leczeniem stomatologicznym.
+48 33 307 00 00